O Nas - Niepubliczne Przedszkole KANGUREK

logo kangurek
Przejdź do treści
O Nas
NASZ CEL

Niepubliczne Przedszkole „Kangurek” powstało w 2012 r. Naszym celem było i nadal jest to, by dzieci poprzez zabawę, odkrywały otaczający ich świat. Chcemy, aby każdy Przedszkolak, uczęszczający do Naszego Przedszkola, został jak najlepiej przygotowany do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Pracując w oparciu o podstawę programową MEN w ramach nauki przedszkolnej chcemy wspomóc naszych podopiecznych w budowaniu poczucia własnej wartości, osiąganiu coraz większego stopnia samodzielności zarówno w samoobsłudze jak i sposobie rozumowania, twórczym rozwiązywaniu problemów, nauce podstawowych zasad życia społecznego w grupie, zdobywaniu jak największej wiedzy z różnych dziedzin nauki. Przywiązujemy ogromną wagę do pracy z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz terapii z dziećmi z wadami wymowy. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz dobremu programowi pracy nasza placówka odnosi sukcesy, czego dowodem są ogromne postępy naszych podopiecznych.
NASZ SUKCES

Sukces dotychczasowej działalności Przedszkola stał się motorem do utworzenia nowoczesnego, kompleksowego centrum skupiającego żłobek i przedszkole. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie dzieci będą odkrywać swoje pasje i talenty, będą miały możliwość wszechstronnego poznania świata. Dzięki autorskim programom edukacyjnym, kołom zainteresowań, warsztatom edukacyjnym, spotkaniom z ludźmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach oraz możliwościom, jakie daje duży, nowoczesny obiekt tworzymy miejsce, gdzie młody człowiek zaczyna swoją życiową drogę.
Od września 2017 r. posiadamy swój drugi oddział. Kolejne Przedszkole "Kangurek" otworzyliśmy przy ul. Szkolna 55. Więc jeśli szukasz właściwego miejsca dla swojego dziecka to zapraszamy do nas!
Cennik
Żłobek
    Wpisowe: 200 zł    Opłata stała miesięczna: 590 zł
opłata stała miesięczna obejmuje czesne, wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe

Posiadamy własną Kuchnię – wszystkie posiłki są przygotowane w naszej własnej, profesjonalnie wyposażonej kuchni.
Gotujemy smaczne i urozmaicone dania spełniające wszystkie normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w wieku żłobkowym. Dzieci otrzymują trzy pyszne, zdrowe i ciepłe posiłki. Dodatkowo codziennie zapewniamy porcję surowych warzyw oraz owoców a woda do picia dostępna jest w ciągu całego dnia.
PRZEDSZKOLE
    Wpisowe:  200 zł


   Opłata stała miesięczna: 540 zł
opłata stała miesięczna obejmuje czesne, wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe

Posiadamy własną Kuchnię – wszystkie posiłki są przygotowane w naszej własnej, profesjonalnie wyposażonej kuchni.
Gotujemy smaczne i urozmaicone dania spełniające wszystkie normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci otrzymują trzy pyszne, zdrowe i ciepłe posiłki. Dodatkowo codziennie zapewniamy porcję surowych warzyw oraz owoców a woda do picia dostępna jest w ciągu całego dnia.
Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2020 r.
Polub Nas na Facebook'u!
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"KANGUREK"
Tel. +48 608 703 557
e-mail: przedszkole@kangurek.eu
09-100 Płońsk
ul. Szkolna 55
09-100 Płońsk
ul. Kolejowa 20
Wróć do spisu treści