Przedszkole - Niepubliczne Przedszkole KANGUREK

logo kangurek
Przejdź do treści
Nasze Przedszkole
Przedszkole KANGUREK jest jednym z wyróżniających się prywatnych przedszkoli na terenie Miasta Płońsk, o ugruntowanej pozycji i dobrej renomie.
Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, doświadczenie i sprawdzone procedury.
dzieci rysują
Godziny otwarcia
Przedszkole KANGUREK otwarte jest w godzinach od 6:30 do 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 17:30 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.

Grupy w podziale na wiek
Optymalna liczba dzieci w grupie wiekowo dobrana zapewnia im właściwy rozwój społeczny, możliwość nawiązania bliższych przyjaźni, indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka oraz odpowiednie przygotowanie do szkoły.
dzieci i owoce
Kuchnia
Podczas pobytu w przedszkolu, dzieci otrzymują trzy pyszne, zdrowe i ciepłe posiłki. Dodatkowo codziennie zapewniamy porcję surowych warzyw oraz owoców. Posiłki przygotowywane są przez Naszą Kuchnię zlokalizowaną w Przedszkolu ul. Szkolna 55. Gotujemy u siebie, na miejscu świeżo i zdrowo. Nad prawidłowością menu czuwa Nasz Dietetyk.

Poobiedni wypoczynek
W grupach najmłodszych Dzieci mają możliwość drzemki na wygodnych leżaczkach. Dzieci, które nie potrzebują snu mogą w tym czasie rysować, bawić się układankami lub słuchać bajek.

Bogata gama zajęć dodatkowych Akademii Nauki
Każde dziecko uczęszczające do Przedszkola KANGUREK bierze udział w skutecznych programach Akademii Nauki  takich jak: Hello English, Mały Odkrywca, Robotyka, Szalony Naukowiec. Dodatkowo zapewniamy opiekę specjalistów: Neurologopedy, Logopedy, Psychologa, Pedagoga,Terapeuty Integracji Sensorycznej.
zabawy dzieci
Polub Nas na Facebook'u!
facebook
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"KANGUREK"
Tel. +48 608 703 557
e-mail: przedszkole@kangurek.eu
09-100 Płońsk
ul. Szkolna 55
09-100 Płońsk
ul. Kolejowa 20
Wróć do spisu treści