O Nas - Niepubliczne Przedszkole KANGUREK

logo kangurek
Przejdź do treści
O Nas
NASZ CEL

Niepubliczne Przedszkole „Kangurek” powstało w 2012 r. Naszym celem było i nadal jest to, by dzieci poprzez zabawę, odkrywały otaczający ich świat. Chcemy, aby każdy Przedszkolak, uczęszczający do Naszego Przedszkola, został jak najlepiej przygotowany do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Pracując w oparciu o podstawę programową MEN w ramach nauki przedszkolnej chcemy wspomóc naszych podopiecznych w budowaniu poczucia własnej wartości, osiąganiu coraz większego stopnia samodzielności zarówno w samoobsłudze jak i sposobie rozumowania, twórczym rozwiązywaniu problemów, nauce podstawowych zasad życia społecznego w grupie, zdobywaniu jak największej wiedzy z różnych dziedzin nauki. Przywiązujemy ogromną wagę do pracy z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz terapii z dziećmi z wadami wymowy. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz dobremu programowi pracy nasza placówka odnosi sukcesy, czego dowodem są ogromne postępy naszych podopiecznych.
NASZ SUKCES

Sukces dotychczasowej działalności Przedszkola stał się motorem do utworzenia nowoczesnego, kompleksowego centrum skupiającego żłobek i przedszkole. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie dzieci będą odkrywać swoje pasje i talenty, będą miały możliwość wszechstronnego poznania świata. Dzięki autorskim programom edukacyjnym, kołom zainteresowań, warsztatom edukacyjnym, spotkaniom z ludźmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach oraz możliwościom, jakie daje duży, nowoczesny obiekt tworzymy miejsce, gdzie młody człowiek zaczyna swoją życiową drogę.
Od września 2017 r. posiadamy swój drugi oddział. Kolejne Przedszkole "Kangurek" otworzyliśmy przy ul. Szkolna 55. Więc jeśli szukasz właściwego miejsca dla swojego dziecka to zapraszamy do nas!
Cennik
Żłobek
    Wpisowe: 200 zł    Czesne: 350 zł
opłata stała miesięczna


   Wyżywienie: 10 zł/dzień
opłata jest odliczana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po uprzednim zgłoszeniu
PRZEDSZKOLE
    Wpisowe:  200 zł


   Czesne wraz z wyżywieniem: 280 zł
opłata stała miesięczna

  Wyżywienie: 10 zł/dzień
opłata jest odliczana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po uprzednim zgłoszeniu
Cennik obowiązuje od 1 wrześnie 2019 r.
Polub Nas na Facebook'u!
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"KANGUREK"
Tel. +48 608 703 557
e-mail: przedszkole@kangurek.eu
09-100 Płońsk
ul. Szkolna 55
09-100 Płońsk
ul. Kolejowa 20
Wróć do spisu treści